Program ročníku 2023 je právě v přípravě. Nové aktivity přibývají každý den


Deskoherna

Antarktida - prototyp
Antarktida roztála a odkryla své bohatství.

Jste kolonizátoři, kteří upadli v nemilost celého zbytku světa. V nastalé mezinárodní blokádě budete muset obnovit technologické postupy a vyrobit si potřebnou výbavu pro život, bydlení a další realizaci ve svém oboru.

Budete odkázáni na profese ostatních kolonizátorů. Budete muset spolupracovat, domlouvat se a obchodovat. Pokud uspějete, dočkáte se mezinárodního uznání. Ambicióznější z vás pak budou usilovat o místo v první radě kancléřů Antarktidy.

Hra je v češtině.

Více info na: https://www.antarktida.eu/

Vypravěč: Jiří "ZloŘepa" Kučera
Počet hráčů: 1-12
Objevitelé - prototyp
Ten, kdo by jednou chtěl bejt opravdickej chlap, a na šífu křížit... Získejte respekt a bohatství zabíráním území pro svou zem a dopravou zboží z kolonií.

Staňte se kapitánem lodi, admirálem menší obchodní flotily koloniální velmoci. Postavte se výzvám počasí v době, kdy byl ještě pro cestovaní po mořích klíčový vítr. Hra posazená do období koloniálního rozmachu a objevování moří přibližující mnoho rysů skutečné mořeplavby. Za získané bohatství obdržíte vítězné body, ale především – vlastní flotilu a zkušenosti! Středně náročná hra na cca 2–3 h při první hře pro 2–5 hráčů.

Vypravěč: Jika "Rytíř" Lapčík
Počet hráčů: 1-12