Na festival ŽižCon je možné vstoupit pouze s platnou vstupenkou. Tu je možné zakoupit na místě, nebo výhodněji platbou předem. V rámci vstupného získáte přístup na všechny aktivity, kromě těch několika, které budou označeny jako příplatkové (například většiny LARPů). U takovýchto aktivit bude jasně vyznačeno, že jsou za drobný příplatek. Na jeden email lze registrovat pouze jednu vstupenku, každému zaregistrovanému příjdou s dostatečným předstihem přihlašovací údaje zde na web, kde se bude moci přihlásit k aktivitám.


Typy vstupného a jednotlivé dny

Vstupenku je možné zakoupit jak na jednotlivé dny, tak na celý festival. Ve čtvrtek bude festival otevřen až v odpoledních hodinách a v neděli v brzkých večerních hodinách oficiální program končí, proto je vstupné na tyto dny o něco levnější. V pátek a v sobotu program započne dopoledne a končit bude v nočních hodinách dle programu.

Zlevněné vstupné a vstup zdarma

Děti do 8 let mají vstup zcela zdarma. Na zlevněné vstupné mají nárok senioři, studenti (po předložení průkazu při registraci), ZTP, ZTP/P a děti od 8 do 15 let.

Platba předem

Pokud máte zájem o ušetření Vašich peněz, je možné vstupenek rezervovat a zaplatit předem. Po vyplnění níže uvedeného registračního formuláře Vám na email pošleme platební údaje a další užitečné informace. Po úspěšném přijetí platby Vám zašleme potvrzovací email a budeme se na Vás těšit v kostele!