Typ:
RPG

14. 19:00-23:00

D&D 5ed. - Siege of Ashen Vale (ENG)

The city of Ashen Vale has been besieged by the Lich Karungal! Help protect the town and prevent Karungal from creating a powerful artifact in an action oriented campaign.
RPG

14. 19:00-23:00

Maják mezi turbany - D100

Malta je v Obležení Osmanského vojska, tato řádová křesťanská bašta musí padnout! Obléhaní nešťastníci se nalézají ve strašném stavu, neboť vůbec nemohou opustit svá místa, spí tam a jedí a vykonávají všechny lidské potřeby, neustále ozbrojeni a v pohotovosti, nabízejí takový pohled, že se stěží navzájem poznávají. Pokládají za nečestné vzdálit se z míst bojů, pokud přitom neutržili opravdu nebezpečné a téměř smrtelné rány.
RPG

14. 19:00-23:00

Večírek na ambasádě

Svět Impéria je světem tajemných Britských ostrovů ve viktoriánské době, které se utápí v magických mlhách a kde k nebi ční dolmeny a kamenné kruhy jako vzpomínka na lid, který tu kdysi žil před lidmi. Zemí projíždějí rytíři ze Země kouzel a hraniční skřeti stále obývají polorozbořené věže skotské vysočiny. Zdá se že někdo má zálusk na jeden z nejpřevratnějších vynálezů poslední doby. Srdce automatona. Podaří se hrdinům získat tento drahocenný artefakt zpět a zabránit přitom mezinárodnímu skandálu?
RPG

15. 09:00-15:00

Pětilistá růže

V městečku Black Gate uprostřed hor a hlubokých lesů na americkém severozápadě právě probíhá Festival rubání dřeva. Zase se tu sejdete. Někteří z vás zde zůstali, jiní se vydali za studiem či prací do světa. Říkávali jste si Pětilistá růže. Všichni tak nějak tušíte, že nejspíš proto, že vás bylo pět. Tak proč jste k sakru jenom čtyři? Kdo byl ten pátý?
RPG

15. 09:00-13:00

Takoví normální hrdinové

Hra klasického hrdinského střihu v systému DnD 5e. Cílem je užít si zábavu, odreagovat se, ale také překonat překážky a snad si i dopřát sladkého pocitu zaslouženého vítězství,
RPG

15. 14:00-18:00

Do srdce archívnej temnoty - Dark Heresy 2nd edition

Byrokratický survival horor vám formou tradičného dungeon crawlu v netradičnom prostredí (ak nepracujete v archíve) ukáže ešte odvrátenejšiu stranu Warhammeru 40,000. V zjednodušenej variante D100 systému Dark Heresy 2nd edition zažijete desivú temnotu vzdialenej budúcnosti v koži nižších úradníkov a nekvalifikovaných služobníkov! K dispozícii budú predpripravené postavy, prehľad pravidiel a atmosferické texty s pozadím príbehu, ktoré asi aj tak nebude nikto čítať.
RPG

15. 19:00-23:00

Call of Ctulhu: Twin Problems (ENG)

All families have their share of troubles. Usually however, one's twin brother does not sleep with one's fiancee, causing a Christmas dinner to turn into a bloodbath as nerves ran just a bit too high, and you stabbed the bastard with a carving knife. Ever since, for reasons clearly understandable to anyone, you've not kept in touch with your twin, who went to study "art" in New York as you settled in your cozy life of countryside lawyer. However, yesterday, you received a first letter from in 5 years, alongside a weird, large rusty key. The letter, if you could call one sentence that, was simple - all it said was "I'm sorry, do not look for me."
RPG

15. 19:00-23:00

Ecce Homo - FATE

Říkám ti, Same, naše malá Pygmalion dělá ohromné pokroky! Už rozezná lidský smích a pláč, dokáže poznat sarkasmus a je schopná se rozhodovat sama za sebe, ovšem, na základě čistě logických předpokladů. Jsme už jen krůček od úspěchu. Jediné, co jí ještě neumíme vštípit, je duše…“ „Dobře, Johne, ale i přes to všechno bude vnímána pouze jako neživý objekt, podřadný člověku. Protože jako člověk nevypadá, Johne!“ „Myslíš, Same? Pygmalion, pojď sem!“ „Dobrý den, pane. Děje se něco, pane Petersone? Vypadáte velmi vyděšeně…“
RPG

15. 19:00-23:00

Nad Marsem - Fate core rpg

Píše se rok 2333 a Sluneční soustava zažívá éru kolonizace. Interplanetární korporace zakládají těžební kolonie od Marsu, přes Asteroidový pás až k trpasličím planetám na samém okraji soustavy. Nechvalně známá posádka lodi Vážka prchá před korporací S3 a jejími bezpečnostními složkami neprávem obviněná z vraždy jejich CEO. Při útěku ze stanice EOS Alfa, kde byla posádka svědky jeho vraždy, ovšem došlo k jakési havárii a posádka se probouzí z kryospánku na palubě hořící lodi pomalu padající z oběžné dráhy Marsu.
RPG

15. 19:00-23:00

Temné vyhlídky - Shadows of Esteren

Netradiční hra navržená na naučení Stínů Esterenu hozením do té nejhlubší vody. Ale jen tak se dá zažít opravdu netradiční příběh. Postavy budou dodány až na místě, neboť tajemno a neznámo je klíčovým aspektem tohoto dobrodružství. Pravidla budou vysvětlena za běhu a aplikována stylem „řekněte co postava chce udělat a já vám řeknu, jak se to projeví v pravidlech“

Podmínky přihlášení

Pro přihlášení k aktivitě musíte mít zaplacenou vstupenku a být přihlášená/ý do systému. Daná aktivita musí také spadat do dne, kdy máte zakoupenout vstupenku (což se Vás netýká, pokud máte vstupné na celý ŽižCon).