Typ:
OSTATNÍ

15. 11:00-12:00

Marvel Report 2017

Nejnovější dění ze současných komisů Marvel si pro vás připravil Okrasný ředitel ŽižConu Ivo Denemark. Můžete se těšit na seznámení s hrdiny tohoto světa, které ještě neznáte. Potkáte ty filmové v novém (často temném) světle a dozvíte se jak současné komisy číst i kde je vhodné začít.
OSTATNÍ

15. 19:00-23:59

Turnaj v Gwintu

Stali jste se mistry karetní hry Gwint? Chcete si vyzkoušet turnaj v této svižné a jednotuché karetní hře ze světa Zaklínače? Nebo si pouze chcete dokázat že na to máte a vyhrát hodnoté ceny v turnaji?
OSTATNÍ

16. 11:00-12:00

Neviditelná kniha

Neviditelná kniha - představení nového světa nejen pro Dračí doupě. Vydejte se prozkoumat kontinent Tauril a zažijte příběhy, které mají hloubku.
OSTATNÍ

16. 12:00-13:00

Deskové hry v Evropě a v USA

Zajímá vás čím to, že některé deskové hry uspějí v Evropě a jiné zase v zemi Donalda Trumpa? Chcete si to konečně sesumírovat a nechat vysvětlit odborníkem na slovo vzatým? Pak je pro vás tato přednáška od Petra Čáslavy z Deskofobie ta jasná volba.
OSTATNÍ

16. 22:30-23:59

Koncert

Mr. Kev + Snowlion - dva producenti nabídnou psychedelickou session plnou rovných i zlomených beatů, šumu, hluku, zkoušek sirén a zpráv z asteroidu odvedle. Hudba k tanci Betazoidů, poslechu s otevřenou pusou chlemtající pivo, nebo k osamělému halucinování před bednou. Autorské koláže i DJ mix.
OSTATNÍ

17. 11:00-12:00

Přednáška : Vše, co jste kdy chtěli vědět o wargamingu (a báli jste se zeptat)

Přednáška je primárně zaměřena na stolní válečné hry s miniaturami jako je např. Warhammer 40K.
OSTATNÍ

17. 12:00-13:00

Rolové hry: zážitky, úniky terapie

Jak v sobě zpracováváme zážitky z hraní rolí? Jde o umělecký zážitek, radost z hraní si, terapeutický proces, nebo ještě něco úplně jiného? A do jaké míry mohou být rolové hry únikem či kompenzací?
  • ← První
  • «
  • 1
  • »
  • Poslední →

Podmínky přihlášení

Pro přihlášení k aktivitě musíte mít zaplacenou vstupenku a být přihlášená/ý do systému. Daná aktivita musí také spadat do dne, kdy máte zakoupenout vstupenku (což se Vás netýká, pokud máte vstupné na celý ŽižCon).