Typ:
LARP

14. 19:00-23:00

Derniéra

Derniéra je krátký komorní larp z divadelního prostředí plného pověr a tabu. Hráči v tomto larpu ztvární dvojí roli — jednoho z herců improvizační skupiny Naruby, ale také jednu z postav divadelní hry Abrakadabra.
LARP

15. 14:00-18:00

Kvarteto

Píše se rok 1980. Skupina špičkových muzikantů se snaží o kariéru. Když půjde všechno dobře, budou moci vycestovat do idealizovaných i zatracovaných imperialistických Spojených Států. Nejde však jen o to, jak dobří jsou hudebníci. V cestě může stát nevhodná minulost jednoho, či špatní přátelé druhého. Podrazí v kvartetu jeden druhého nebo se vzájemně podrží?
LARP

15. 19:00-23:00

Equilibrium

Equilibrium je dobrodružný steampunkový komorní larp zasazený do světa Viktoriánské Anglie v období irského vzdoru. Naši hrdinové se setkávají v hostinci U ozubeného kolečka - každý z jiného prostředí, s jinými motivy, ale se společnou touhou: Získat tajemné Equlibrium.
LARP

15. 19:00-23:00

Jsme maso?

Chemické a nukleární zbraně, genetické experimenty, pokusy s viry… Udělali jsme si to sami. Skupina lidí stojí na prahu apokalypsy a ty jsi jedním z nich. Jakou cenu má tvůj život?
LARP

16. 14:00-18:00

Výjimeční vyšetřovatelé 2: Vražda Vladimíra Vladimiroviče

Co by se stalo, kdyby se na jednom místě sešli ti největší detektivové všech dob? Dokázali by spolupracovat, nebo by se jejich obří ega střetla v nelítostném souboji? To vše ukáže jeden z nejtěžších případů jejich kariéry.
  • ← První
  • «
  • 1
  • »
  • Poslední →

Podmínky přihlášení

Pro přihlášení k aktivitě musíte mít zaplacenou vstupenku a být přihlášená/ý do systému. Daná aktivita musí také spadat do dne, kdy máte zakoupenout vstupenku (což se Vás netýká, pokud máte vstupné na celý ŽižCon).