Typ:
DESKOVÉ HRY

14. 14:00-18:00

BattleStar Galactica

Nedůvěra mezi členy posádky, tvrdá rozhodnutí, napětí, útoky cylonské flotily, boj s centuriony přímo na palubě lodi, starost o civilní flotilu a mnoho dalšího tě čeká ve hře Battlestar Galactica.
DESKOVÉ HRY

14. 14:00-18:00

Winter Tales

Winter Tales je vyprávěcí desková hra pro 2 – 6 hráčů, kde příběh, jeho rozuzlení i vše ostatní závisí jen na postavách a hra je proto pokaždé naprosto odlišná. Herní deska představuje Zimní město – domov pohádek a snů, který jednoho dne sevřela zima.
DESKOVÉ HRY

14. 14:00-23:59

Deskoherna

Nechcete se hlásit na program? Chcete si nechat vysvětlit nějakou tu deskovku a jenom si užívat atmosféry? Tak přesně pro Vás je tu deskoherna!
DESKOVÉ HRY

14. 16:00-18:00

Captain Sonar

Captain Sonar je desková hra kde se dva týmy – tvořící posádky futuristických ponorek – snaží navzájem přechytračit a potopit soupeře. Ujmete se role jednoho z členů posádky (kapitán, první důstojník, hlavní inženýř a radista) se specifickými úkoly a herní náplní a ve spolupráci s ostatními hráči ve svém týmu se budete snažit dostat soupeře ke dnu.
DESKOVÉ HRY

14. 19:00-22:00

Betrayal at House on the Hill

Betrayal at House on the Hill je semikooperativní hra pro 3-6 hráčů založená na principu náhodného sestavování mapy. Hráči jsou v průběhu hry vystavováni mnohým zkouškám a jak všichni tušíme, starý strašidený dům jim nedá nic zadarmo. V určitou chvíli jednomu z hračů přeskočí a dle klíče v návodu se spustí některý z 50 scénářů. Počet scénářů a náhodně generovaná mapa přitom zajišťují, že se tato hra skutečně jen tak neohraje.
DESKOVÉ HRY

14. 19:00-23:00

Blood Rage

Legendární říše Midgard se otřásá. Blíží se Ragnarök – konec světa a vikinské bojovníky čekají poslední bitvy, které rozhodnou, kdo z nich usedne po boku Odina ve Valhalle!
DESKOVÉ HRY

14. 19:00-21:00

Red Dragon Inn (ENG)

While everybody can imagine how a DnD group kills a dragon with so many dice, do you know what happens then? Well, this game is about the "after", getting drunk out of your skull and spending all that gold! Let's drink, till last hero standing!
DESKOVÉ HRY

14. 19:00-23:00

Terraforming Mars

Terraforming Mars je jednou z nejoceňovanějších her roku 2016, která díky společnosti Mindok aktuálně vychází i v češtině pod názvem Mars: Teraformace. Hra má propracované mechaniky eurovkového typu, avšak současně disponuje silným tématem a budete si pří ní připadat, jako byste skutečně sledovali postupnou, mnohagenerační proměnu Rudé planety na příhodnější místo k životu.
DESKOVÉ HRY

15. 08:00-23:59

Deskoherna

Nechcete se hlásit na program? Chcete si nechat vysvětlit nějakou tu deskovku a jenom si užívat atmosféry? Tak přesně pro Vás je tu deskoherna!
DESKOVÉ HRY

15. 09:00-13:00

Dark Moon

Dark Moon je semikooperativní hra pro 3-7 hráčů, ve které se skrytý tým infikovaných hračů snaží sabotoval stanici, vyhýbat se karanténě, ujmout se vedoucí admirálské pozice a nakonec zcela vyhladit lidskou posádku. Úkol neinfikovaných je jednoznačný – přežít. Komu se to ale může povést samotnému? Dříve nebo později musíte v někoho vložit svoji důvěru. Bude to Váš nejlepší přítel nebo ho radši zamknete do karantény? Doslova otázka života a smrti.

Podmínky přihlášení

Pro přihlášení k aktivitě musíte mít zaplacenou vstupenku a být přihlášená/ý do systému. Daná aktivita musí také spadat do dne, kdy máte zakoupenout vstupenku (což se Vás netýká, pokud máte vstupné na celý ŽižCon).