To jsme my...
Filip Jirouš v celé své kráse

Filip Jirouš

Arcipředseda

Jsem vlastně jedna velká upomínka – neustále připomínám lidem, že něco chybí a že je něco potřeba dodělat. Taky jsem ten, co se musí tvářit, že tomu šéfuje a hlavně, že ví, co dělá. Ujíždím na knížkách, hudbě, filmech, Číně, horách a pivu. A taky podle toho vypadám.

Ivo Denemark v celé své kráse

Ivo Denemark

Okrasný ředitel festivalu

Mým úkolem je zajišťovat nadbytečné věci, bez kterých by se festival zcela jistě obešel, jako jsou prostory, návštěvníci a finance. Nejradši si zahraji originální RPG a pořádně epické deskovky s hutným příběhem.

Jakub Stojan v celé své kráse

Jakub Stojan

Šéf programu

Mám na starosti fungování programu, tedy aby každý kdo má zájem něco hrát našel na našem programu to co hledá, Jsem tedy vlastně takový Tinder ŽižConu. Svému okolí zatím úspěšně tajím svoje nerdovství jízdou na motorce a péčí o svůj zevnějšek.

Václav Valtr v celé své kráse

Václav Valtr

Ředitel LARP sekce

Nadšenec do příběhů a jiných světů, ať už ve formě knih, divadla, filmů, rpg, vyprávění, anebo právě LARPů, o které se starám na Žižconu. Miluju deskovky, kartičky, košaté fikční vesmíry, halucinace, čaj, hudbu a tabák a nesnáším organizování.

Martina Denemarková v celé své kráse

Martina Denemarková

Ředitelka registrace

Jsem vlastně šedou eminencí Žižconu, a jako takovou mě ani koutkem oka nezahlédnete. K mým specialitám patří plížení se v datech korporace. Sice za účast nemůžete zaplatit ani Titcoinem ani Bitcoinem, ale určitě si vás všimnu.

Vojtěch Šána v celé své kráse

Vojtěch Šána

Ředitel RPG sekce

Víte co je to Dračí doupě? Tak i tak můžou vypadat RPG hry, o které se na ŽiŽconu starám. Vytvářet ty nejšílenější světy na základě náhodných asociací, nebo taky knih, filmů, ale třeba i snů, mě bavilo už od mládí. Ředitel RPG sekce pro mě tedy byla jasná volba. Rád hraju rpgčka s jasnými pravidly a příběhem na pokračování, ať už fantasy, či sci-fi. Z deskovek mám rád jakékoliv epické hry, u kterých člověk stráví i celý den.

Tomáš Mužík v celé své kráse

Tomáš „Tomislav“ Mužík

Šéf vedených deskovek

Jako malej jsme začínal na Dračáku jednapětce, Osadnících a Bpačku (tom starém Krnovském). Jako velkej hraju všechno, co mně přijde pod ruku. Ať už jsi pěkně hutné RPG s příběhem, či drsná strategická deskovka nebo snad pořádný atmosferický larpík tak věz, že neunikneš mému pozornému oku… Na Žižconu mám na starost organizované hraní deskových her, ale v podstatě jenom všem do všeho kecám.

Martin Dvořák v celé své kráse

Martin "Smaug" Dvořák

Šéf vedených deskovek II

Nepočítačové hry jsou dlouhodobě mojí největší vášní, ať už ve formě RPG nebo deskovek, k jejichž hraní mám přeci jen příležitost podstatně častěji. Celkem přirozeně jsem se přitom začal zajímat i o organizační aspekt této aktivity, protože kdo si nesežene spoluhráče, nehraje :-). ŽižCon pro mě tedy byla jasná volba ;). Další zájmy: četba (převážně fantastika), historie, cestování, pěší turistika a treking.

Martin Čížek v celé své kráse

Martin Čížek

Ředitel HR

Mým úkolem je pro ŽižCon shánět dobrovolníky, kterým láskyplně říkáme Peoni. Mou tvář nikdo nezná, takže si dobrovolníci nemají kde stěžovat. V civilu jsem učitel na vysoké škole, což pomáhá při motivaci k dobrovolnictví!

Tadeáš Fořt v celé své kráse

Tadeáš Fořt

Ředitel gastra

Již od mala mi maminka říkala, ať se raději držím dál od kuchyně, protože jsem na to moc šikovný, takže když se mě kamarádi ptali, co bych chtěl dělat pro ŽižCon, nebylo co řešit. Doufám, že vám bude chutnat, protože plný žaludek je základem spokojeného hráče ;)

Kateřina Baziková v celé své kráse

Kateřina Baziková

Ředitelka recepce

Strážím vstupní bránu, vybírám vstupné a starám se, aby byli všichni správně opáskováni jako hrdí účastníci ŽižConu. Ráda se chodím ztrácet do knih a filmů, znám prý až příliš mnoho britských komiků a poslední dobou ulítávám na hudbě Cream, King Crimson a T. Rex. V hlavě mám pestrou sbírku zajímavých faktů, které mi jsou většinou k ničemu - víte, za jak dlouho se upeče pizza na Venuši? A vím, že nikdy nebudu tak cool jako David Bowie.

Jonáš Obdržálek v celé své kráse

Jonáš Obdržálek

Ředitel IT R&D týmu o jednom člověku

Výtvor nelegálních pokusů na prasečí DNA. Ve dne spasitel všeho jídla, v noci maskovaný bojovník proti hubnoucím centrům. Taky rád hraje deskové hry a mluví o sobě ve třetí osobě. Tento web vystavěl vlastnímy prasečími nožkami.